Serwis o edukacji finansowej dzieci i młodzieży

Pekao SA wspiera WOŚP po raz kolejny

Redakcja   •   14 stycznia 2017 r.

Podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Pekao S.A. po raz kolejny będzie jej Bankierem. Pracownicy Banku razem z wolontariuszami będą przeliczać i sortować pieniądze ze zbiórek, wyposażą wolontariuszy w terminale płatnicze, oraz przyłączą się do charytatywnego biegu. Bank przygotował także limitowaną edycję karty debetowej Pekao WOŚP.

Karta_Pekao_WOSP_2017_V4-1

Wspomnianą kartę można zamawiać już od 19 grudnia 2016 r. Warto nadmienić, że wizerunek karty został zaprojektowany przez samego Jurka Owsiaka. Kartę można zamówić na stronie internetowej Banku lub w jednym z oddziałów.

Bank, poza wsparciem wolontariuszy, przekaże pieniądze z pakietów startowych biegu charytatywnego oraz dodatkowe 400 tysięcy złotych na zakup pomp insulinowych oraz fantomów do nauki pierwszej pomocy. Na zakup pomp zostaną także przekazane środki ze zbiórki przeprowadzonej wśród pracowników Banku, która odbywa się już od 19 grudnia 2016 r.

Podczas niedzielnego Finału, Bank wyposaży także wolontariuszy w 300 terminali POS, dzięki czemu osoby, które mimo braku gotówki będą chciały wesprzeć Orkiestrę, będą mogły dokonać wpłaty kartą lub smartfonem z aplikacją płatności mobilnych.

Zapraszamy do wspierania WOŚP razem z Waszymi pociechami – niech i one podzielą się z potrzebującymi dziećmi!

Przeczytaj również