Serwis o edukacji finansowej dzieci i młodzieży

Kontakt i Współpraca

Redakcja   •   Aktualizacja: 9 stycznia 2017 r.

Portal KontoDziecka.pl powstał dopiero w 2016 roku, ale autorzy zamieszczonych tutaj artykułów piszą o finansach już od kilku lat. Mogą pochwalić się sporym dorobkiem publikacji na temat finansów młodzieży, produktów bankowych skierowanych do młodzieży (uczniów, studentów) oraz edukacji finansowej najmłodszych.

Tym razem, pisząc dla KontoDziecka.pl, chcą pomóc rodzicom w edukacji finansowej swoich dzieci, tak aby jak najszybciej opanowały one podstawy ekonomii i zrozumiały mechanizmy rządzące światem finansów. Wierzymy, że ta wiedza jest niezbędna, aby młody człowiek poradził sobie w dorosłym życiu i odniósł sukces.

Zachęcamy do kontaktu poprzez nasz adres e-mail: kontakt@kontodziecka.pl, zarówno w sprawach ogólnych jak i nawiązania współpracy.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na współpracę z instytucjami i właścicielami firm lub stron internetowych, które zajmują się tematyką edukacji finansowej dzieci i młodzieży. Jeżeli działasz w takiej instytucji, lub w branży edukacji finansowej w ogóle, zapraszamy do współpracy!

Nasz adres e-mail to: kontakt@kontodziecka.pl. Napisz nam czym się zajmujesz i zastanowimy się, w jaki sposób moglibyśmy nawiązać współpracę, która przyniosłaby korzyści wszystkim, a w szczególności rodzicom, którzy pragną przekazać swoim pociechom wiedzę na temat finansów.