Serwis o edukacji finansowej dzieci i młodzieży

100 zł dla nastolatka z Kontem Przekorzystnym dla młodych

Redakcja   •   Aktualizacja: 2 kwietnia 2022 r.

Otwierając konto dla dziecka w wieku od 13 do 17 lat możecie wziąć udział w dwóch łączących się ze sobą promocjach. Do zyskania jest łącznie 100 złotych (dla dziecka), a warunki są na tyle proste, że nikt nie powinien mieć problemów z ich spełnieniem. Co więcej, Konto Przekorzystne to bardzo dobre konto dla nastolatków.

50 zł za założenie Konta Przekorzystnego

Opis archiwalny, zobacz aktualną ofertę: premia na początek roku szkolnego – 400 złotych dla dziecka i rodzica od Pekao SA

Promocja skierowana jest do nastolatków w wieku od 13 do 17 lat, którzy nie mieli i nie mają konta w Pekao SA. Rodzic wyraża zgodę na otwarcie rachunku oraz zgłasza dziecko do promocji, musi również posiadać własne konto w Pekao SA. Jak zdobyć premię?

Załóż Pakiet dla młodych (Konto Przekorzystne dla młodych z kartą oraz Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb) dla swojego dziecka do 22 maja 2022 r. oraz:

  • wyraź zgodę na przystąpienie do promocji oraz zaakceptuj jej regulamin,
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji i odebrania nagrody,
  • potwierdź przyjęcie do wiadomości oświadczenia z zakresu obowiązku informacyjnego zgodnie z RODO.

Za samo uruchomienie pakietu i spełnienie wspomnianych wyżej formalności związanych ze zgłoszeniem dziecka do promocji przysługuje bonus w wysokości 50 zł. Zostanie on wypłacony w formie przelewu na konto nastolatka do 31 lipca 2022 r.

50 zł za aktywność nastolatka na koncie

Aby zgarnąć kolejne 50 zł, do 30 czerwca 2022 r. nastolatek musi wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe – czyli zapłacić kartą lub telefonem w sklepie lub w internecie.

Nagroda również zostanie wypłacona na konto nastolatka do 30 lipca 2022 r. Wszystkie informacje i regulaminy znajdziesz na stronie Konta dla nastolatków w Pekao SA.

Czy warto otworzyć nastolatkowi Konto Przekorzystne?

Konto Przekorzystne z pakietem dla młodych będzie bardzo dobrym wyborem na pierwsze konto – jest nowoczesne i wyposażone w rozwiązania, które przypadną do gustu nastolatkowi. Co jeszcze bardziej istotne, nie wiąże się z żadnymi zbędnymi kosztami: zarówno prowadzenie konta, jak i karta są darmowe bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Podobnie jest z wypłatami ze wszystkich bankomatów w kraju.

Bardzo przydatna będzie również aplikacja PeoPay z praktycznie pełną funkcjonalnością, jak dla dorosłych – narzędzie do nauki odpowiedzialności za swoje pieniądze. Rodzic ma oczywiście wgląd w historię transakcji, może również ustalać limity, jednak to nastolatek wydaje pieniądze na to, na co uzna za stosowne. Jeśli budżet rozejdzie się zbyt szybko, zawsze można wyciągnąć wnioski na przyszłość analizując historię wydatków.

Szczegółowe informacje o samym koncie i o promocji znajdziesz w naszej analizie oraz na stronie oferty dla nastolatków 13-17 lat w Pekao SA.