Serwis o edukacji finansowej dzieci i młodzieży

Dzień Dziecka w Pekao SA: 150 zł kieszonkowego i 3,5% na koncie oszczędnościowym

Mateusz Skrzypczak   •   26 maja 2022 r.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Bank Pekao SA przygotował dla najmłodszych finansowe prezenty. Za założenie konta i spełnienie prostego warunku można otrzymać nawet 150 zł, a do tego przez pierwsze pół roku bank zapewni na koncie oszczędnościowym oprocentowanie wyższe niż zwykle.

Jak zyskać nagrodę w wysokości 150 zł?

W ramach najnowszej odsłony promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, dziecko może otrzymać łącznie 150 zł:

  • 50 zł za sam fakt założenia mu przez rodzica Konta Przekorzystnego i rachunku oszczędnościowego Mój Skarb oraz zapisanie go do promocji,
  • 100 zł za spełnienie przez dziecko warunku zależnego od jego wieku:
    • dziecko poniżej 6 lat musi mieć na swoim Koncie Przekorzystnym lub rachunku Mój Skarb kwotę wyższą niż 100 zł w dniu 15 lipca 2022 r.,
    • dziecko powyżej 6 lat musi zapłacić przynajmniej 3 razy kartą do konta lub Blikiem do 15 lipca 2022 r.

Do promocji można przystąpić od 23 maja do 30 czerwca 2022 r.

Jakie są warunki promocyjnego oprocentowania?

Promocyjne oprocentowanie w wysokości 3,5% w skali roku na nowo założonych rachunkach oszczędnościowych Mój Skarb obowiązuje przez 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku i dla salda do 3000 zł. Oferta obowiązuje do końca lipca 2022 r.

Czy warto otworzyć dziecku Konto Przekorzystne?

Jeśli zastanawiasz się teraz nad wyborem konta dla dziecka to tak – uważamy, że to jedna z najlepszych ofert dla dzieci na rynku. Bank Pekao SA mocno przyłożył się do oferty dla najmłodszych i oferuje konto pozbawione miesięcznych opłat, z bardzo dobrą aplikacją mobilną dostosowaną do wieku i z atrakcjami w postaci płatności mobilnych.

To dobry i bezpieczny sposób na wprowadzenie dziecka w świat finansów i usług bankowych – dziecko dostaje do ręki narzędzie ze świata dorosłych (i odpowiedzialnych), a rodzic oczywiście sprawuje nad kontem dziecka kontrolę.

Konto dla dziecka w promocji najwygodniej założyć online na stronie banku.