Serwis o edukacji finansowej dzieci i młodzieży

100 zł na kieszonkowe dla dziecka z pakietem PeoPay KIDS

Redakcja   •   02 grudnia 2021 r.

Bank Pekao SA zachęca rodziców do wprowadzania najmłodszych w świat finansów z atrakcyjną aplikacją przygotowaną specjalnie dla dzieci. Zakładając PeoPay KIDS w najnowszej promocji można zyskać 100 złotych kieszonkowego dla dziecka, spełniając bardzo proste warunki.

Opis archiwalny, promocja zakończyła się 31.12.2021 r.

Promocja nosi nazwę  „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS – VI edycja” i można do niej przystąpić do 2 stycznia 2021 roku. Jest ona skierowana do dzieci w wieku 6-12 lat, które nie miały wcześniej rachunku w Pekao. Oczywiście to rodzic otwiera konto i zgłasza dziecko do promocji, jednocześnie sam musi być klientem banku.

Jak zdobyć 100 zł dla dziecka w wieku od 6 do 12 lat?

Załóż pakiet PeoPay KIDS dla swojego dziecka (do 02.01.2022 r.) i w tym samym dniu, w którym następuje otwarcie konta:

  • wyraź zgodę na przystąpienie do promocji oraz zaakceptuj jej regulamin,
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji i odebrania nagrody,
  •  potwierdź akceptację oświadczenia z zakresu obowiązku informacyjnego zgodnie z RODO.

Już za to, czyli w praktyce za samo otwarcie pakietu i akceptację formalności, przysługuje pierwsza część nagrody w wysokości 50 złotych. Aby zdobyć drugą część, czyli kolejne 50 zł:

  • konieczne jest zalogowanie się dziecka do aplikacji PeoPay KIDS – pomóż mu w tym maksymalnie do 10 stycznia 2022 r.
  • na koncie dziecka (Koncie Przekorzystnym wchodzącym w skład pakietu lub na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb) musi być zgromadzone więcej, niż 10 złotych. Takie saldo musi być utrzymane 10 stycznia 2022 r. (wtedy spełnienie tego warunku będzie sprawdzone).

To tyle! Nagroda w postaci 100 zł przelanych na konto dziecka zostanie wypłacona do 24 stycznia 2022 r. Wszystkie informacje o pakiecie oraz regulamin promocji znajdziesz na stronie PeoPay KIDS banku Pekao SA.

Czy warto skorzystać z promocji?

Aplikacja przygotowana przez bank jest przemyślana i wykonana w taki sposób, że dziecko z dużą frajdą będzie z niej korzystać, ucząc się od małego zasad działania banków, pomnażania oszczędności oraz odpowiedzialności za uzbierane przez siebie pieniądze.

Dla rodzica odpowiedzialnego za dobre wprowadzenie dziecka w świat finansów może być to bardzo pomocne narzędzie, które wesprze codzienne rozmowy o pieniądzach. Co ważne, w praktyczny sposób, bo najmłodsi mogą samodzielnie wykonywać podstawowe operacje (oczywiście za zgodą i pod kontrolą rodzica).

Sama promocja jest o tyle atrakcyjna, że warunki, jakie trzeba spełnić, by zyskać 100 zł są naprawdę symboliczne – nie będzie żadnych kłopotów z ich realizacją. Jest to więc dobra okazja do mobilizacji i podjęcia decyzji o otwarciu pierwszego konta dla dziecka. Więcej o tym rachunku możesz przeczytać w naszej analizie: PeoPay KIDS – konto i aplikacja dla dzieci od Pekao SA.

Sprawdź też stronę promocji PeoPay KIDS z premią 100 zł.