Serwis o edukacji finansowej dzieci i młodzieży

200+. Premia od Nest Banku przy okazji 500+

Redakcja   •   09 sierpnia 2017 r.

Dla posiadaczy kont w Nest Banku, którzy wskażą je jako rachunek do wpłat na formularzu 500+, bank oferuje możliwość otrzymania dodatkowych 200 zł. Trzeba jednak spełnić kilka dodatkowych warunków.

Kto może otrzymać bonus?

Pierwszym warunkiem, poza samym posiadaniem Nest Konta, jest przelewanie na niego wynagrodzenia w wysokości min. 2500 zł. W przypadku posiadania BIZnest Konta kwota ta rośnie do 6000 zł oraz pojawia dodatkowy wymóg dokonywania z niego przelewów do ZUS i US.

Jeżeli nie posiadasz konta w Nest Banku, ale chcesz skorzystać z promocji, możesz w łatwy sposób założyć je przez internet.

Drugim warunkiem jest wskazanie we wniosku o 500+ swojego konta w Nest Banku. Bank nie wymaga złożenia wniosku za pomocą swojej bankowości elektronicznej, ale jest to oczywiście możliwe.

Trzecim warunkiem jest wyrażenie zgody na kontakt marketingowy ze strony banku i utrzymanie tej zgody przez cały okres trwania promocji.

Czwartym warunkiem jest założenie dla swojego dziecka Nest Konta Samodzielnego, lub – jeśli dziecko ma mniej niż 13 lat – konta Nest Rodzinne Oszczędności. Jak to konto wypada na tle innych kont dla dzieci, możesz sprawdzić w naszym rankingu kont dziecięcych.

Ostatni warunek to już na szczęście formalność: należy w bankowości internetowej lub mobilnej złożyć wniosek o przystąpienie do promocji „Nest Kieszonkowe” (wniosek znajdziesz w zakładce „Wnioski i umowy”)

Ile dokładnie wynosi i jak jest wypłacana premia?

Osoby, które spełnią powyższe warunki, otrzymają kwartalny dodatek w wysokości 50 zł. W całym okresie wypłacania świadczenia 500+, czyli przez rok, kwota ta może więc wynieść maksymalnie 200 zł. Należy jednak przez cały ten okres spełniać wspomniane warunki. Pierwszy okres kwartalny liczony jest od miesiąca, w którym nastąpi pierwsza wypłata świadczenia w ramach programu 500+. Bonus zostanie wypłacony do 20 dni roboczych od zakończenia danego kwartału.

Na stronie Nest Banku znajdziesz szczegóły promocji oraz regulamin.