Serwis o edukacji finansowej dzieci i młodzieży

#zKątaNaKonto – wspólna akcja ING i Allegro Lokalnie

Mateusz Skrzypczak   •   23 sierpnia 2021 r.

Bank ING wraz z platformą Allegro Lokalnie zachęcają do domowych porządków: rzeczy, z których wyrósł nastolatek, można sprzedać na Allegro, a w zamian otrzymać zwrot prowizji od sprzedaży i Monety Allegro. A dochód ze sprzedaży można przelać np. na konto dziecka.

Jak skorzystać z promocji?

Aby „przenieść rzeczy z kąta na konto”, należy:

  • Wystawić na Allegro Lokalnie przynajmniej 3 przedmioty, z których wyrósł nastolatek, po min. 20 zł.
  • Zakwalifikować przedmioty do jednej z trzech kategorii: Dziecko, Sport i Turystyka lub Kultura i rozrywka > Książki i komiksy.
  • Dodać do opisów hasztag #zKątaNaKonto – na tej podstawie aukcje będą kwalifikowane do zwrotu prowizji.
  • Rzeczywiście sprzedać przynajmniej jeden z wystawionych przedmiotów.

Po spełnieniu wszystkich warunków, oprócz zwrotu prowizji rodzic otrzyma 20 Monet Allegro.

W promocji można wziąć udział wielokrotnie, za każdym razem otrzymując zwrot prowizji, jednak Monety można otrzymać tylko raz. Pula wszystkich Monet w promocji wynosi 100 000.

Czy warto założyć dziecku Konto Mobi w ING?

Co prawda regulamin promocji nie wymaga, aby rodzic lub dziecko mieli konto w ING – jest to po prostu akcja mająca na celu wypromowanie tego rachunku. Jednak jeśli szukasz dobrego konta dla dziecka, to jest to jedna z lepszych ofert na rynku. Od liderów w naszym rankingu, Konto Mobi odstaje właściwie wyłącznie zakresem darmowych wypłat gotówki z bankomatów. Zobacz nasz ranking kont dla dzieci, aby uzyskać aktualne informacje na ten temat.